KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088075
nr 1408 8075
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -57. Olja på duk, 60x48cm, yttermått inklusive ram: 65x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:20:11
150 kr
250 kr
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman